FOTO/ Danilo ikën nga Flamurtari? Në Vlorë i bëjnë një ceremoni, braziliani me mesazh lamtumire

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Maj 7, 2018 | 16:21

FOTO/ Danilo ikën nga Flamurtari? Në Vlorë i bëjnë një ceremoni, braziliani me mesazh lamtumire

Pas lajmit të botuar ditën e sotme se Danilo Alvesh do largohet drejt Brazilit, duke mbyllur kështu këtë sezon me Flamurtarin, sulmuesi ka postuar në rrjetet sociale edhe disa fotografi, teksa tregon largimin nga qyteti i Vlorës.

31957429_1666679986780154_9128838681388384256_n

Ai bën me dije se presidenti Idrizi, i ka bërë surprizë një tortë me stemën e Flamurtarit, numrin e tij të fanellës, por ku shkruhet edhe emri i djalit të tij, Enzo. Ai gjithashtu shkruan: Familja e Vlorës dhe Flamurtarit, dua t’ju falënderoj të gjithëve për dashurinë, respektin dhe admirimin ndaj punës tije. E ardhmja ime i përket Zotit, por nëse do kthehem te Flamurtari, do të ndihmoj ekipin me më të mirën time. Faleminderit presidentit Idrizi për dashurinë dhe respektin që ka pasur për mua, kjo është diçka reciproke.

32116916_1666680116780141_7505350642752290816_n

31949232_1666680296780123_1084282756076142592_n

Capture


www.minuta90.com