FOTO/ Dani Alvesh, bashkëshortja e “tradhton” publikisht

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 20, 2019 | 13:42


FOTO/ Dani Alvesh, bashkëshortja e “tradhton” publikisht

Joana Sanz, bashkëshortja e Dani Alveshit, ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një fotografi nga koha kur jetonte në Paris së bashku me mbrojtësin që asokohe luante për PSG-në. 

jOANA sANZ PARIS

Disa ndjekës i kanë tërhequr vëmendjen mbi deklaratat e bashkëshortit, i cili ka thënë se në Paris çifti nuk ndihej mirë, sepse kishin hasur shumë racizëm.

Dani Alvesh dhe Joana Sanz

“Ai është mendimi i Danit, unë e mendoj ndryshe”, është përgjigjur prerë fotomodelja, e cila duket se nuk e ka harruar kryeqytetin e Francës.

jOANA dANI ALVESH

dfgfgf jOANA ALVESH

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com