FOTO/ Daljana Sejdia, prezantuesja e “Sport News Plus” shkëlqen edhe në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 19, 2019 | 10:43


FOTO/ Daljana Sejdia, prezantuesja e “Sport News Plus” shkëlqen edhe në “Instagram”

Daljana Sejdia, gazetarja bukuroshe e programit sportiv “Sport News Plus” në televizionin më të madh informativ “News 24”, përveç stilit dhe klasit që shfaq në studio, shkëlqen edhe jashtë saj. 

Daljana Sport News Plus...

Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndonëse nuk e ekzagjeron asnjëherë me zhveshjen, mbetet shumë e dashur për fansat.

Daljana95

Në postimet që Daljana bën në profilin e saj, nuk mungojnë komplimentet e shumta të ndjekësve të bukuroshes së ekranit.

Daljana5 Daljana sport news plus Daljana2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com