FOTO/ Çmimi “FIFA THE BEST”, si votuan trajneri Reja dhe Etrit Berisha

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 17, 2022 | 22:59


FOTO/ Çmimi “FIFA THE BEST”, si votuan trajneri Reja dhe Etrit Berisha

Robert Levandovski u shpall “Lojtari i Vitit” pasi mundi në finale Leo Mesin dhe Momo Salahun. FIFA ka bërë transparente votat e trajnerëve dhe kapitenëve të çdo Kombëtareje.

reja

Shqipërinë e përfaqësoi Edi Reja dhe Etrit Berisha. Trajneri italian i dha pikë maksimale (5) Zhorzhinjos, 3 Levandovskit dhe 1 Mesit. Berisha nga ana tjetër i dha 5 pikë Mesit, 3 Levës dhe 1 Halandit.

reja

berisha

 

 

 

PANORAMASPORT.AL