FOTO/ Cesk Fabregas zbarkon në Itali, të gjithë fiksohen pas “vajzës” së tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 3, 2022 | 22:22


FOTO/ Cesk Fabregas zbarkon në Itali, të gjithë fiksohen pas “vajzës” së tij

Cesk Fabregas ka nisur një etapë të re të karrierës së tij duke firmosur për Komon në Serinë B. Por vëmendjen po aq sa mesfushori spanjoll në mediat italiane e ka marrë Maria, vajza e tij.

sdfsdfsdgggg

E lindur nga martesë e mëparshme e bashkëshortes së Fabregas, Daniela Siman, Maria shoqëron kudo çiftin në aventurat e futbollistit në karrierën e tij.

sdggs

Shumë e famshme në rrjetet sociale, 22-vjeçarja është bërë e njohur në vendet ku ka luajtur Fabregas dhe tashmë duket se e ka radhën edhe Italia të çmendet pas saj.

dfgdfgdfgf

dfgfdgfdg dfgdfgdfgfdfgfdg dfgdfgdfgdfgdfgfdgg dfgfdgdfgdfgfgfdg gfssdfsdfsd sdfsdfsdfdsfdsfdfd sdfsdfsfsdfsdf sdfsdfsdffsfh sdfasfaf hjhrtyrtyrty hyerter dfgfgdfgdfh sdfhgs sdfsdfgsdggdsg sfdggsd sdgggdgfsdsdg

 

PANORAMASPORT.AL