Foto/ Buldozer te “Fusha e Laprakës”, alarm për prishjen

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Tetor 10, 2018 | 11:23

Foto/ Buldozer te “Fusha e Laprakës”, alarm për prishjen

Pranë “Fushës së Laprakës” janë parë disa buldozierë dhe kjo ngre alarmin për prishjen e saj.

fusha e laprakes

“Panorama Sport” ka siguruar ditën e sotme foto ku shikohet fare qartë se hapësira sportive rrezikon të mos ekzitojë më dhe aty të ndërtohet diçka tjetër. Në këtë fushë dikur është stërvitur ekipi i Partizanit, ndërsa tashmë ajo përdoret nga ekipet e moshave.


www.minuta90.com