FOTO/ Bukuroshja Einxhel “provokon” fansat, nxjerr trupin super seksi nga kuzhina

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 21, 2020 | 0:00


FOTO/ Bukuroshja Einxhel “provokon” fansat, nxjerr trupin super seksi nga kuzhina

 

Modelja Einxhel Shkira është një nga vajzat e famshme shqiptare më të bukura, e cila tashmë punon si gazetare sportive në vend.

einxhel

Einxhel ndër të tjera është shumë aktive edhe në Instagram ku ka 99 mijë fansa dhe ku poston foto herë pas here që i lënë ndjekësit gojëhapur.

einxhel1

Fotoja e saj më e fundit është bërë brenda kuzhinës së bukuroshes. Einxhel është shfaqur me rroba banjo të bardha duke “provokuar” me trupin e saj tepër perfekt e të nxirë.

shkira

shkira1

shkira2

einxhel shkirat

einxhel

einxhel1

einxhel2

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com