FOTO/ Bukuroshja e ekranit italian, njihuni me tifozen joshëse të Milanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 19, 2020 | 19:10


FOTO/ Bukuroshja e ekranit italian, njihuni me tifozen joshëse të Milanit

Laura Lena Forxha është një nga personazhet VIP të ekranit italian që mbështet Milanin.

7

Bukuroshja 37-vjeçare, e cila njihet në Itali si modele, prezantuese dhe aktore shkëlqen jo vetëm për linjat trupore, por dhe për tiparet mahnitëse në fytyrë: sytë blu dhe buzët joshëse.

Në profilin e saj në “Instagram”, Forxha merr komplimente dhe klikime të shumta për pozat sensuale.

8

9

10

12

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com