FOTO/ Braktisi golfin për t’u bërë supermodele, njihuni me bukuroshen 28-vjeçare që po i çmend të gjithë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 3, 2021 | 21:42


FOTO/ Braktisi golfin për t’u bërë supermodele, njihuni me bukuroshen 28-vjeçare që po i çmend të gjithë

Ish-lojtarja e golfit, Peixh Spiranak, vijon karrierën e suksesshme, jo më në sport, por në botën e modelingut. Amerikania ka hequr dorë nga golfi profesionist që prej vitit 2016, ndërsa tashmë është kthyer në një modele shumë të famshme.

pjimage (1)

Bukuroshja regjistron rreth 3 milionë ndjekës në “Instagram”, teksa në profilin e saj dominojnë fotot provokuese.

golf4

Së fundmi, Peixh ka nxitur fantazinë e fansave me një postim “hot” ku ekspozon linjat e saj perfekte trupore. “Askush nuk do të të marrë kurrë seriozisht nëse vazhdon të postosh fotografi me dekolte.

golf6

Kështu që, këtu duhet të vazhdoj të bëj atë që dua”, shkruan 28-vjeçarja seksi në publikimin e saj të fundit në rrjetet sociale, duke marrë si gjithnjë komente dhe pëlqime të shumta nga fansat që e ndjekin në “Instagram”.

golf5

golf2 golf7 golf8
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/