FOTO/ Bogdani “gjueti” talentesh, sytë tek Verona e ish-drejtorit të Partizanit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 7, 2018 | 16:21

FOTO/ Bogdani “gjueti” talentesh, sytë tek Verona e ish-drejtorit të Partizanit

Trajneri i Kombëtares U-19, Erjon Bogdani, ka vijuar turin e tij të zbulimit të talenteve për këtë moshë të Shqipërisë, dhe pikën e ndalimit këtë herë e ka pasur në Verona.

bogdani dervishi

Në akademinë e ekipit Hellas Verona, ai është pritur nga Dritan Dervishi, ish-drejtori i Partizanit, i cili tashmë mban detyrën e përgjegjësit të talenteve te ekipi veronez. Ai u takua me lojtarët Marash Kumbulla dhe Kristian Paloka, i pari 18 vjeç dhe i dyti 16 vjeç, për t’i vëzhguar nga afër.

erjon bogdani

www.minuta90.com