FOTO/ Baketbollistja seksi nuk pyet për koronavirus, nxjerr nga rafti rrobat e banjos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 20:53


FOTO/ Baketbollistja seksi nuk pyet për koronavirus, nxjerr nga rafti rrobat e banjos

Basketbollistja seksi italiane, Valentina Vinjali nuk do t’ia dijë shumë për koronavirusin, gjë të cilën e vërtetojnë dhe fotot e postuara sot në Instagramin e saj.

it

28 vjeçarja me sa duke mezi pret të vijë sezoni veror, prandaj dhe ka postuar foto me 3 rroba banjosh të ndryshme, për të cilat pyet dhe fansat e saj:

“Duke qenë se pak ditë më pare ishte ekuinoksi pranveror dhe gushti tashmë është afër, më mirë të përgatitemi. Kë do zgjidhnit ju, të parën, të dytën apo të tretën?” shkruan në Instagram bukuroshja italiane.

1

2

3

valentina1

valentina2

valentina3

valentina4

valentina5

valentina6

valentina7

valentina8

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com