FOTO/ Bajerni e tepron me luksin, ndërton hotel brenda stadiumit “Allianz Arena”

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

2018/07/15 05:00 PM
France 4 Croatia 2
2018/07/14 04:00 PM
Belgium 2 England 0
2018/07/11 08:00 PM
Croatia 2 England 1
2018/07/10 08:00 PM
France 1 Belgium 0
2018/07/07 08:00 PM
Russia 2 Croatia 2

Postuar: Shkurt 12, 2018 | 11:12

FOTO/ Bajerni e tepron me luksin, ndërton hotel brenda stadiumit “Allianz Arena”

Bajreni i Mynihut është një ndër klubet më të pasura në botë dhe luksi nuk ka si të mungojë në stadiumin e tyre, por kësaj radhe mund të quhet i tepruar.

rer

Bavarezët po mendojnë që të ndërtojnë suita brenda stadiumit “Allianz Arena”, madje ata kanë mbyllur edhe marrëveshjen me një kompaninë e hoteleve “Marriot”.

Këto suita janë menduar që të përdoren nga personazhe të famshëm apo të afërm të yjeve të Bajernit.

qqqqq

Punimet do të fillojnë në verën e vitit 2019 dhe Bajerni do të bëhet klubi i parë që aplikon diçka të tillë.


www.minuta90.com