FOTO/ Ardian Bajrami zbulon bukuroshen që i ka “rrëmbyer” zemrën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 28, 2022 | 23:18


FOTO/ Ardian Bajrami zbulon bukuroshen që i ka “rrëmbyer” zemrën

Ai debutoi me fanellën kuqezi në miqësoren e fundit me Estoninë. Adrian Bajrami, mbrojtësi që është pjesë e Benfikës, ka zbuluar dashurinë e tij.

Bajrami

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale 20-vjeçari ka hedhur një foto me bukuroshen me të cilën ai është në një lidhje, ku e uron për datën e lindjes: “Gëzuar Datëlindjen dashuria ime”, shkruan Bajrami.

Bajrami partnerja

Bajrami dhe e dashura