FOTO/ Andi Lila nuk i ndahet Gjirokastrës, bën bashkë dy presidentët dhe vulos… Europën

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 19, 2018 | 15:30

FOTO/ Andi Lila nuk i ndahet Gjirokastrës, bën bashkë dy presidentët dhe vulos… Europën

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Andi Lila, me sa duket ka rënë në dashuri me qytetin e Gjirokastër. Pas prezencës para 2 javësh në sfidën, Luftëtari-Partizani, kavajasi, ka udhëtuar sërish drejt Gjirokastër, për të ndjekur, takimin mes Luftëtarit dhe Skënderbeut.

Lila-1

Afërsia mes qytetit të Janinës dhe Gjirokastër, i jep mundësinë Lilës që të udhëtojë pa problem. 32-vjeçari duke përfituar nga vizita e tij, ka bërë bashkë 2 presidentët e klubeve, Ardian Takaj dhe Grigor Tavon.

Lilaj

www.minuta90.com