FOTO / Aktorja që ndau Uanda Narën me Ikardin, ja kush është Çina Suarez

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 16, 2021 | 23:39


FOTO / Aktorja që ndau Uanda Narën me Ikardin, ja kush është Çina Suarez

Uanda Nara i ka dhënë lamtumirën Mauro Ikardit me një postim të pazakontë në rrjetet sociale sot dhe të gjithë janë të bindur se bëhet fjalë për një tradhti të futbollistit ndaj modeles argjentinase. Menjëherë ka filluar “gërmimi” për të mësuar për tradhtinë e Ikardit dhe në rrjete sociale qarkullon kudo i njëjti emër, Eugenia “Çina” Suarez.

asdasdasd

Sipas mediave të ndryshme, Ikardi ka tradhtuar Uanda Narën me 29-vjeçaren e cila është një modele, aktore dhe këngëtare e njohur argjentinase.

Nuk dihet ende se kur ka ndodhur gjithçka dhe si e ka zbuluar Uanda Nara, por të gjithë duken të bindur se bukuroshja është arsyeja pse Ikardin me plot gojë e kanë nxjerrë jashtë nga shtëpia.

aaaa saaa dsdsd _ _ (3) _'' (1) _'' _ (2) _ (1) _' _ (4) _ (5)

PANORAMASPORT.AL