FOTO/ Agustina Gandolfo, frymëzimi i bomberit të Interit Lautaro Martinez

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 3, 2019 | 14:57


FOTO/ Agustina Gandolfo, frymëzimi i bomberit të Interit Lautaro Martinez

Pas gati një dekade të errët me dështime të njëpasnjëshme, me ardhjen e një ikone të Juventusit si Antonio Konte, Interi duket se po rikthehet te ditët e lavdisë. 

lautaro inter

Një meritë të madhe për këto suksese ka sulmuesi argjentinas Lautaro Martinez, i cili ka qenë vendimtar në rezultatet pozitive që zikaltrit po regjistrojnë këtë sezon.

Agustina e Lautaros

22-vjeçari po kalon një formë të shkëlqyer dhe, me sa duket, të gjithë këtë frymëzim e merr nga e dashura e tij superseksi Agustina Gandolfo.

Agus

Modelja argjentinase njihet për linjat e saj bombastike dhe është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Lautaro - Agustina AGUSTINA Martinez

Lautaro - Agustina

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com