FOTO/ Aguero gati të refuzojë Barcelonën, ja kush është bjondja 23-vjeçare që po e shtyn drejt… Italisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 4, 2021 | 21:01


FOTO/ Aguero gati të refuzojë Barcelonën, ja kush është bjondja 23-vjeçare që po e shtyn drejt… Italisë

Pas zyrtarizimit se këtë verë do të largohet nga skuadra e Mançester Sitit, sulmuesi argjentinas Serxho Aguero po studion me kujdes të gjitha destinacionet e mundshme.

sofooo

Si duket një person është përfshirë shumë në të ardhmen e sulmuesi 33 vjeçar, dhe ajo është e fejuara e tij, Sofi Kalzeti. Sipas zërave 23-vjeçarja po ndikon shumë në vendimin e ‘’El Kun’’, ku këshilla e saj është që të shkojnë drejt Italisë, pasi është vendi ku kaluar fëmijërinë.

sofooo222

Në Itali vetëm skuadra e Juventusit ka shfaqur interes konkret për sulmesin argjentinas, por dhe Interi dhe Napoli mund të hidhen në sulm. Nuk mbetet gjë tjetër vetëm te presim merkaton e verës e cila me gjumë gjasa do të jetë shumë interesante për argjentinasin.

sofooo 333

lajmiii

sofoooo dd

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/