FOTO/ “A mund të jem ne sezonin e tretë?”, Luis Hemilton i shpreh kërkesën yllit të filmave të Spiderman-it

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 7, 2022 | 22:34


FOTO/ “A mund të jem ne sezonin e tretë?”, Luis Hemilton i shpreh kërkesën yllit të filmave të Spiderman-it

Luis Hemilton ishte i pranishëm një sfilatë mode që zhvillohej në Paris ku ndodhej gjithashtu dhe aktorja e filmave hollivudianë, Zendaja.

h3

Aktorja është e famshme për shumë filma ku më të spikaturit janë ato të Spiderman me aktorin Tom Holland, por dhe seriali “Euphoria”. Pikërisht këtu është ndalur dhe Luis Hemilton

Piloti legjendar i Formula 1 ka postuar një foto në Instagramin e tij, ku pranon publikisht se e ka pyetur aktoren nëse mund të ishte pjesë e sezonit të tretë të serialit “Euphoria”.

Britaniku nuk e ka mohuar kurrë dëshirën e tij që një ditë të merrte pjesë nëpër filma. Ku i dihet ndoshta mund të shohim Hemiltonin të shkëlqejë në një fushë tjetër përveç pistave të garave.

f2

h1

eru

PANORAMASPORT.AL