FOTO +18/ Uanda Nara e papërmbajtshme, dalin fotot nudo të modeles argjentinase në plazhet e Ibizës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 6, 2022 | 14:52


FOTO +18/ Uanda Nara e papërmbajtshme, dalin fotot nudo të modeles argjentinase në plazhet e Ibizës

Uanda Nara së fundmi ka marrë një vëmendje të madhe nga mediat, pas audios së saj ku shprehej se do të divorcohej nga Ikardi.

132

Modleja argjentinase i kaloi pushimet në Ibiza nën shoqërinë e saj, pa futbollistin e PSG-së në krahë.

Paparacët kanë qenë aty dhe kanë arritur të fotografojnë Uandën “topless”, por kjo duket se nuk është e gjitha.

Së fundmi, mediat kanë shfaqur dhe disa foto të tjera të argjentinases në plazh, totalisht nudo. Këto duken se janë pjesë e një koleksioni nga vetë Uanda, por që nuk i kishte publikuar.

uanda nara

uanda

uanda nara 1

PANORAMASPORT.AL