FOTO +18/ Tifozja e Mesit dhe Nejmarit nuk përmbahet, tregon gjoksin bombastik për ndjekësit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 21, 2023 | 13:06

FOTO +18/ Tifozja e Mesit dhe Nejmarit nuk përmbahet, tregon gjoksin bombastik për ndjekësit

Modelja e portaleve me pullë të kuqe, Lyna Perez, vazhdon të shkëlqejë në rrjetet sociale me postimet e saj të nxehta.

Collage Maker-21-May-2023-12-11-PM-6854

28-vjeçarja amerikane së fundmi ka zgjedhur t’i ngrejë akoma dhe më shumë temperaturat duke nxjerrë në pah gjoksin e saj bombastik.

Ajo gjithashtu njihet dhe si një fanse e zjarrtë e Mesit dhe Nejmarit, qëkur kjo dyshe luante për Barcelonën.

00

346123060_608944894514619_2609984294945749375_n

346113857_187027037519982_5436986002232404145_n

1

2

4

3

5

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"