FOTO/ ʺVëlla, nuk e dija që ishe shqiptarʺ , Shkodran Mustafi reagim epik në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 31, 2020 | 0:10


FOTO/ ʺVëlla, nuk e dija që ishe shqiptarʺ , Shkodran Mustafi reagim epik në “Instagram”

Shkodran Mustafi mbrojtësi me origjinë shqiptare ka vite që aktivizohet në radhët e skuadrës londineze të Arsenalit.

mustafi

Mbrojtësi i cili përfaqëson Gjermaninë nuk e ka fshehur asnjëherë origjinën e tij, ku kanë spikatur dhe festimet pas golave dhe me shqiponjën të formuar me duar.

Mustafi

Për shqiponjën ka reaguar Mustafi në rrjetin e tij zyrtar në ʺInstagramʺ ku në ʺstoynʺ e tij ka publikuar festimin e golit të Xhek Uillok me mbishkrimin e një batute ʺvëlla nuk e dija që ishe shqiptar, hajde shqipeʺ , shkruan Shkodran Mustafi në foton për Uillok.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com