Format joshëse, basketbollistja nuk përmbahet në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 15, 2021 | 14:55


Format joshëse, basketbollistja nuk përmbahet në “Instagram”

Më shumë se për paraqitjet e saj në parket, Valentina Vinjali qëndron në qendër të vëmendjes jashtë sportit.

Valentina-Vignali

Basketbollistja italiane është gjithnjë pjesë e kronikave rozë, ndërsa vijon karrierën si modele.

valentina-vignali-sexy-italian-basketball-player-60-pics_5-560x315

Disa kohë më parë ajo shkaktoi tërmet gjatë prezencës së saj në “Grande Fratello”, teksa zbuloi para kamerave pjesët intime.

Vinjali36

Por 30-vjeçarja nuk ka ndërmend të ndalet, ajo vijon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale, duke provokuar vazhdimisht me postime të nxehta.

vinjali3 Vinjali Basketbollistja italiane vinjali hot Vinjali6

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/