Format bombastike, njihuni me frymëzimi që ka “rilindur” ish-futbollistin e Milanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 8, 2020 | 23:45


Format bombastike, njihuni me frymëzimi që ka “rilindur” ish-futbollistin e Milanit

 

Majo Barbeito, partnerja e Lukas Okamposit, ish-lojtarit të Milanit dhe Olimpikut të Marsejës, aktualisht pjesë e Sevijes, nuk heq dorë nga fiksimi i saj për t’u treguar format perfekte fansave në “Instagram”.

majooh.ocampos.460x340

Me një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup seksi, Majo është vërtet speciale dhe Okampos është me fat që e ka në krah një bukuroshe të tillë.

mAJO MAJO53 majooh-barbeito-lato-b-da-urlo MAJO58 mAJO5 mAJO2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com