Formacioni i mundshëm/ Nga Teuta te Teuta, si ka ndryshuar Partizani i Ilir Dajës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 9, 2021 | 10:44


Formacioni i mundshëm/ Nga Teuta te Teuta, si ka ndryshuar Partizani i Ilir Dajës

Tri javë para fundit të sezonit të shkuar, Partizani mposhti 0- 1 Teutën në “Niko Dovana”. Nga ajo sfidë, vetëm 4 futbollistë kanë mbetur te Partizani: Alban Hoxha, Valentino Murataj, Esat Mala dhe Egzon Belica.

Ndeshja-Partizani-Teuta

Madje, edhe Mala u largua fillimisht nga “demat”, për t’u rikthyer në huazim. Janë larguar emra të rëndësishëm si Bitri, Hakaj, Bardhi, Broja, Asani e Çinari, madje ky i fundit u dha fitoren 0-1 “demave” në Durrës me golin e tij.

Formacioni i mundshem

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/