Formacionet zyrtare/ Dy filozofi të ndryshme futbolli, Sarri dhe Murinjo kërkojnë fitore me çdo kusht

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 20, 2018 | 12:54

Formacionet zyrtare/ Dy filozofi të ndryshme futbolli, Sarri dhe Murinjo kërkojnë fitore me çdo kusht

Çelsi dhe Mançester Junajtid do të përballen pas pak në “Stamford Bridge” për javën e 9-të të Premier Ligës. Do të jetë një sfidë interesante në orën 13:30 sepse përballë do të jenë 2 filozofi të ndryshme fubolli.

Chelsea-Maurizio-Sarri-Jose-Mourinho-1033949

Ajo e bluve me Sarrin në krye që posedon topin gjatë gjithë kohës dhe nga ana tjetër, Murinjo, që dëshiron të fitojë takimin në çfarëdo lloj mënyrë. Trajnerët kanë bërë publik edhe formacionet zyrtare. :

formacioent zyrtar

www.minuta90.com