FORMACIONET E MUNDSHME|Teuta-Kukësi/ Dy mungesa për Shehin dhe një për Martinin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 15, 2020 | 13:43


FORMACIONET E MUNDSHME|Teuta-Kukësi/ Dy mungesa për Shehin dhe një për Martinin

Teuta dhe Kukësi do të tentojnë që të kapin finalen e Kupës së Shqipërisë në ndeshjen e programuar sonte në orën 20:45.
Kukesi-Teuta
Që të dyja duan një trofe, e megjithatë trajnerëve do t’u duhet që t’i bëjnë llogaritë me mungesa. Edi Martini nuk do të ketë mbrojtësin Aleksandër Kuro, i cili u ndëshkua me të kuq dy javë më parë, ndërsa Orges Shehi ka të padisponueshëm Vasil Shkurtajn dhe Erhun Obanorin. Sulmuesi dhe qendërmbrojtësi janë të dëmtuar dhe rikuperimi kërkon ende ditë.

teuta

kukesi

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com