Forma bombastike, gazetarja e njohur italiane shfaqet me pizhama dhe… kokoshka

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 5, 2019 | 13:00

Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

Forma bombastike, gazetarja e njohur italiane shfaqet me pizhama dhe… kokoshka

E diela e ka gjetur të paimpenjuar Dileta Leotën. Gazetarja italiane e njohur për linjat e saj, përveçse prej profesionit, ka shijuar një mbrëmje në dhomë mes mikesh në vend të fushave të blerta që karakterizojnë fundjavat e saj.

Dileta

Bukuroshja ka postuar disa fotografi në rrjete sociale ku shfaqet nën shoqërinë e dy mikeve dhe së bashku konsumojnë kokoshka.

Dileta555 Diletafoto

Dileta44

leotta-ballo-barca-copertina

PANORAMASPORT.ALwww.minuta90.com