Fliste përçart në emision, turpërohet ish-lojtari i Arsenalit dhe Liverpulit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 24, 2020 | 21:36


Fliste përçart në emision, turpërohet ish-lojtari i Arsenalit dhe Liverpulit

Ish-futbollisti i Arsenalit dhe Liverpulit Zhermen Pinant është gjetur në një situatë tepër të sikletshme ditën e sotme.

23820232-7924567-Pennant_second_right_was_ignored_by_panellists_and_wasn_t_involv-a-3_1579873122023

Teksa po jepte opinionin e tij në “Sky Sports”, 37-vjeçari i ka habitur të gjithë me përgjigjet e tij, të cilat lanë të kuptohej se aim und të ishte i dehur teksa përsërit vazhdimisht të njëjtat gjatë emisionit.

Por, nga ana tjetër, drejtuesit e “Sky Sports” janë treguar tepër të ashpër me Zhermenin duke ndërprerë transmetimin gjatë kohës që ai po fliste.

Ai kërkoi publikisht falje, por duket se dëmi që shkaktoi vështirë se do të riparohet tashmë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com