Flirtet me futbollistët/ Binjaket nuk përmbahen në “Instagram”, shpërthejnë me foto… nudo

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 22, 2021 | 20:38


Flirtet me futbollistët/ Binjaket nuk përmbahen në “Instagram”, shpërthejnë me foto… nudo

Matild dhe Polin Tanto vijojnë të mahnitin në rrjetet sociale. Dy motrat binjake nga Bordoja janë prej modeleve më të ndjekura në “Instagram”, aty ku postojnë rregullisht foto shumë provokuese.

FOTO NUDO

Së fundmi, bukuroshet shfaqen nudo thuajse në çdo publikim, duke shkaktuar një tërmet të vërtetë te fansat.

GDGD6

Kujtojmë se dy binjaket kanë përfunduar gjithnjë në mediat rozë për flirtet e tyre me futbollistë. Ato janë pikasur shpeshherë edhe në festat e shfrenuara që organizon futbollisti brazilian Nejmar.

PAULIN

SFSFS

francezet binjake hot francezet binjake binjaket66 binjaket2 Binjaket franceze

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/