Flamurtari zyrtarizon ish-futbollistin e Tiranës

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 16, 2018 | 12:59

Flamurtari zyrtarizon ish-futbollistin e Tiranës

Flamurtari ka bërë një zyrtarizim ditën e sotme. Në “gjirin” e vlonjatëve është afruar Argjent Mustafi. Mesfushori 26 vjeçar do të jetë pjesë e kuqezinjve në sezonin e ri.

argjent mustafa

Ai ka qenë më parë pjesë e Kamzës, Tiranës, Laçit, Partizanit, Besës, Trepça 89’ dhe Prishtinës. Mesfushori është prezantuar në ambientet e klubit. Ja njoftimi i plotë:

flam

argjent mustafa3 argjent mustafa1


www.minuta90.com