Flamurtari me sytë nga Bashkia e Vlorës, nis puna e llogaritjes së bilanceve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 24, 2020 | 13:20


Flamurtari me sytë nga Bashkia e Vlorës, nis puna e llogaritjes së bilanceve

Flamurtari në pritje të një zgjidhjeje. Ashtu sikundër u lajmërua pak ditë më parë nga “Panorama Sport”, ekspertët e Bashkisë së Vlorës dhe klubit kanë nisur punën për të bërë të mundur një llogaritje të bilanceve.
Keshilli-Bashkiak-vlore
Gjithçka erdhi pas një takimi mes administratorit Idrizi dhe kryebashkiakut Leli.

Po ashtu pritet që në vijim të ketë edhe një mbledhje të Këshillit Bashkiak për të diskutuar për të ardhmen e klubit dhe për kushtet që të vendosen për të hapur garën e privatizimit për shkak se kompanive turke u përfundon kontrata më 31 korrik.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com