Fituan me “poker” kundër Besëlidhjes, Nevil Dede: Sytë te merkato…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 24, 2021 | 14:43


Fituan me “poker” kundër Besëlidhjes, Nevil Dede: Sytë te merkato…

Nevil Dede u kënaqet pikëve dhe sidomos në një fushë të vështirë.

NEVIL DEDE

“Fituam në një fushë të vështirë dhe normalisht jemi të gëzuar. Ndonëse e nisëm fazën e parë jo mirë, arritëm që të rikuperonim gjatë rrugës dhe ja ku jemi.

Shpresoj se edhe fazën e dytë do të kemi sukses, madje edhe më shumë, pasi kemi para edhe merkaton e janarit.

Ende nuk kemi ndonjë emër konkret, por shpresoj që do të ndërhyjmë”, përfundoi trajneri i Erzenit.

PANORAMASPORT.AL