Fitorja në Tiranë ngre peshë Romën. Ja si u përjetua triumfi i italianëve përballë Fejnordit, në stadiumin “Olimpico”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2022 | 0:14


Fitorja në Tiranë ngre peshë Romën. Ja si u përjetua triumfi i italianëve përballë Fejnordit, në stadiumin “Olimpico”

Triumfi i Romës përballë holandezëve të Fejnordit  mbrëmjen e sotme në Tiranë është festuar edhe në stadiumin “Olimpico”.

435345345

Tifozët verdhekuq që nuk patën mundësi të udhëtonin drejt Shqipërisë për ndeshjen e panë suksesin e skuadrës së tyre në “shtëpinë” e klubit italian.

Në momentin kur arbitri mbylli sfidën dhe shënjoj suksesin e Romës, tifozët nuk u përmbajtën dhe “pushtuan” fushën e stadiumit.

PANORAMASPORT.AL