Fitorja në Korçë lë pasoja, 3 lojtarët e Kastriotit në luftë me kohën për Tiranën. Ndreu bën gati formacionin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2020 | 12:11


Fitorja në Korçë lë pasoja, 3 lojtarët e Kastriotit në luftë me kohën për Tiranën. Ndreu bën gati formacionin

Kastrioti fitoi në Korçë, por një pjesë e madhe e skuadrës përfundoi në infermieri. Lojtarët Emiljano Çela dhe Edi Bojom, kryen zëvendësim të detyruar, ndërsa shqetësime pati edhe për Rezin, Ramin, dhe Okebugun.

Kastrioti festa

Më shqetësuese është dëmtimi i Bojom, i cili me shumë gjasë nuk do të jetë në ndeshjen ndaj Tiranës, por edhe lojtarët e tjerë ende nuk janë në formë optimale, ndonëse po punohet nga stafi mjekësor për t’i pasur në dispozicion të dielën.

formacionii

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/