Fitorja në “klasiken” ndaj Tiranës, shikoni festën e lojtarëve të Vllaznisë në dhomat e zhveshjes (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 21, 2020 | 21:18


Fitorja në “klasiken” ndaj Tiranës, shikoni festën e lojtarëve të Vllaznisë në dhomat e zhveshjes (VIDEO)

Vllaznia mposhti me rezultatin 3-2 Tiranën ditën e sotme, në atë që quhet si “klasikja” e futbollit shqiptar.

FESTA VLLAZNIA

Ishte një përballje spektakolare në “Loro Boriçi”, teksa goli i fitores për kuqezlutë e Brdariç u shënua në minutën e 97’ nga ishi i kësaj sfide Isamil Dunga. Gëzimi te lojtarët shkodranë pas kësaj fitore ishte shumë i madh, teksa përveç festës në fushë, ajo ka vazhduar edhe në dhomat e zhveshjes.

Në videon e postuar nga Vllaznia në faqen zyrtare shihen lojtarët shumë të lumtur dhe festojnë si të çmendur në dhomat e zhveshjes pas fitores. Pas 3 javëve  të para, Vllaznia ka marrë maksimumin e pikëve dhe kryeson Kategorinë Superiore.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/