Fitorja ndaj Laçit, stafi i Tiranës merr vendimin për lojtarët para ndeshjes me Bylisin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 10, 2020 | 10:30

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit Tirana

Fitorja ndaj Laçit, stafi i Tiranës merr vendimin për lojtarët para ndeshjes me Bylisin

Pas fitores ndaj Laçit, trajneri Egbo dhe stafi i Tiranës kanë vendosur që futbollistët të pushojnë ditën e hënë.Tirana festa e golit

Bardheblutë, pas një kalendari të ngjeshur ndeshjesh, kanë vendosur që të lënë të lirë lojtarët dhe stafin ditën e parë të javës, duke qenë se në program, ndeshja ndaj Bylisit është në fundjavë.

Megjithatë, pas situatës së fundit me virusin e shfaqur në vendin tonë, asnjë gjë nuk është e sigurt për zhvillimin normal të aktiviteteve sportive.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com