Fitore me pasoja, Zidan në pritje të testeve për mesfushorin e Real Madridit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 28, 2020 | 14:06


Fitore me pasoja, Zidan në pritje të testeve për mesfushorin e Real Madridit

Fitorja e Real Madridit ndaj Real Betisit nuk kaloi pas pasoja për madrilenët. Mesfushori Toni Kros i la vendin Luka Modriçit pas një dëmtimi muskular.

kros

Gjermani do i nënshtrohet testeve për të parë shkallën e dëmtimit dhe se sa do mungojë. Jo vetëm Zinedin Zidan por edhe Joakim Lëv pret me padurim përgjigjet e analizave, pasi Kros është i përfshirë në skuadrën e Gjermanisë për ndeshjet e ardhshme ndaj Ukrahinës dhe Zvicrës në Ligën e Kombeve.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com