Fitoi titullin me të kuqtë, mesfushori 34-vjeçar: Njerëzit mendonin se gabova që lashë Sitin për Liverpulin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 29, 2020 | 20:12


Fitoi titullin me të kuqtë, mesfushori 34-vjeçar: Njerëzit mendonin se gabova që lashë Sitin për Liverpulin

“Njerëzit mendonin se po bëja një gabim kur u largova nga Mançesteri. Siti është një klub i shkëlqyer, por i tillë është edhe Liverpuli”.

Milner Origi Henderson

Xhejms Milner beson se ka bërë zgjedhjen e duhur kur la “Etihad”-in për “Anfield”-in në vitin 2015. “Siti do ta ngrejë stekën sezonin e ardhshëm. Do të jetë e vështirë ta mbrojmë titullin, por ne do ta provojmë”, shtoi mesfushori 34-vjeçar gjatë një interviste për “The Times”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com