Finalja e Champions-it/ Bastet, ja si kuotohen Liverpuli dhe Real Madridi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 28, 2022 | 14:09


Finalja e Champions-it/ Bastet, ja si kuotohen Liverpuli dhe Real Madridi

Miliona njerëz mbarë botën do të fokusohen sot në ekranin e televizorit për të ndjekur ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të planetit.

champions

Liverpul-Real Madrid do të jetë pa dyshim edhe një mundësi fitimi për shumë njerëz që luajnë baste.

Sipas kompanive të basteve më të njohura, favoritët janë anglezët. Fitorja e tyre kuotohet me koeficient 2, ndërsa ajo e madrilenëve me 3.5. Barazimi kuotohet me 3.75

PANORAMASPORT.AL