Filmat “+18” i përkasin së shkuarës për Mia Khalifën, tifozja e Uest Hemit tani shkëlqen si…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 22, 2022 | 11:37


Filmat “+18” i përkasin së shkuarës për Mia Khalifën, tifozja e Uest Hemit tani shkëlqen si…

Disa vite më parë Mia Khalifa vendosi që t’i japë fund karrierës në filmat për të rritur, për t’u shndërruar në një blogere.

4

Ish-aktorja me “pullë të kuqe” nga Libani tashmë po shkëlqen në rrjetet sociale, ku mbetet një personazh shumë i ndjekur, teksa regjistron rreth 28 milionë fansa vetëm në “Instagram”.

29-vjeçarja është tepër aktive me foto dhe video të shumta nga përditshmëria e saj. Kujtojmë se Mia ka lidhje edhe me botën e futbollit, pasi ajo është një tifoze e zjarrtë e londinezëve të Uest Hemit.

1

2

3

45

PANORAMASPORT.AL