FIFA u zhbllokoi merkaton, ish-lojtari i Laçit nis stërvitjen me klubin shqiptar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 19, 2021 | 23:45


FIFA u zhbllokoi merkaton, ish-lojtari i Laçit nis stërvitjen me klubin shqiptar

Ballkani fitoi betejën për zhbllokimin e merkatos, vetëm pak ditë pasi kuptuan se ajo ishte bllokuar nga FIFA.

arber shala

Pasi shlyen borxhin për një ish-futbollist, FIFA zhbllokoi merkaton e klubit, që tani mund të afrojë lojtarët që duan.

Së fundmi me skuadrën e Bledi Shkëmbit është bashkuar mbrojtësi Arbër Shala. Ky i fundit këtë sezon ka qenë pjesë e Renovës në Maqedoninë e Veriut, teksa nga viti 2016 deri në 2018 ishte pjesë e Laçit në Kategorinë Superiore.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/