Festa e ngjitjes në Kategorinë e Parë, Naftëtari ia merr valles në mes të fushës (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 16, 2017 | 15:05


Festa e ngjitjes në Kategorinë e Parë, Naftëtari ia merr valles në mes të fushës (VIDEO)

Skuadra e Naftëtarit është një nga ekipet që këtë sezon siguroi ngjitjen në Kategorinë e Parë.

naftetari

Pas një kampionati mjaft pozitiv në të Dytën, kuçovarët u kurorëzuan si kampionë në Grupin B dhe për ta festuar këtë arritje zgjodhën një mënyrë shumë origjinale. Ata ia morën valles në mes të fushës në stadiumin e tyre në Kuçovë duke futur në futbollin shqiptar një formë të re festimi.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com