Femra e momentit në Itali, Dileta Leota zgjedh futbollistin e preferuar! Ai është …

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 16, 2019 | 12:08


Femra e momentit në Itali, Dileta Leota zgjedh futbollistin e preferuar! Ai është …

Prezantuesja e Serisë A, Dileta Leota, është ndër femrat e momentit në Itali. Me bukurinë dhe klasin e saj, i ka bërë të gjithë për vete në shtetin fqinj dhe jo vetëm. 

Dileta5

Së fundmi, gjatë një interviste gazetarja seksi ka bërë të ditur edhe futbollistin e saj të preferuar. “Është një zgjedhje e vështirë, por po them Kristiano Ronaldo”, është përgjigjur bukuroshja para mediave.

Ronaldo Dileta

Diletta.Leotta.combo.2018.1080x648 Dileta

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com