Fatlumi Ikardi, shikoni fansen seksi të lojtarit të Interit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 6, 2018 | 15:25

Fatlumi Ikardi, shikoni fansen seksi të lojtarit të Interit

Solic Perez. Ky emër është bërë shumë i njohur në Argjentinë. 25-vjeçarja është shumë e njohur për simpatinë që ajo ka shprehur në lidhje me dy lojtarët argjentinas, Mauro Ikardin dhe Lautaro Martinez.

2-2

Ajo ka folur edhe më parë teksa ka treguar se e ka shumë pasion futbollin dhe nuk mungon në ndeshje e kombëtares argjentinase. Solci duket se përveç futbollit ka pasion dhe setet fotografike, sidomos ato provokuese. Modelja duket se me fotot që poston në rrjetet sociale nuk i lë shumë vend fantazisë së fansave të saj.

 

6 5-2 4-2 3-2-310x305 1-1

www.minuta90.com