Fansat, të çmendur pas të fejuarës së Ruganit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 17, 2018 | 19:11

Fansat, të çmendur pas të fejuarës së Ruganit

Mikela Persiko, e fejuara e futbollistit të Juventusit, Daniele Rugani, është një ndër personazhet më të diskutuara në shtetin fqinj, për shkak të formave të saj trupore që të lënë pa frymë.

Rugani

Bukuroshja që është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, poston rregullisht foto provokuese dhe fansat e shumtë nuk janë përmbajtur duke shpërthyer në komplimente.

666

“E mrekullueshme”, “Bukuroshe”, “Je perfekte”, janë disa prej komenteve të panumërta në profilin e saj në “Instagram”.

rugani3 rugani2

www.minuta90.com