“Është turp të jemi në vendin e dytë”, njihuni me presidenten seksi të futbollit që po tërbon rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2019 | 18:21


“Është turp të jemi në vendin e dytë”, njihuni me presidenten seksi të futbollit që po tërbon rrjetet sociale

Irina Morozyk, gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, është bërë e famshme me përfshirjen e saj në futboll. Ajo e ka marrë drejtimin e klubit amator Lav nga qyteti i Lvivit. 

Presidentja

“Me një presidente si kjo, është turp të jemi në vendin e dytë apo të tretë. Ne po synojmë vetëm pjesën e epërme në tabelë”, tha klubi ukrainas në një deklaratë.

6542

Më pas nuk vonoi edhe një deklaratë e presidentes së re, e cila në mes të tjerash shkroi: “Përshëndetje të gjithëve. Siç e dini tashmë unë kam nisur një projekt të ri. Kam marrë përgjegjësinë për t’u bërë presidente e FC Lav nga Lvivi”.

5c1a0077b7acd_morozyuk Irina-Morozyuk f2c8e687d30770129d51 NINTCHDBPICT000535957193 76913 Presidentja e klubit ukrainas

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/