Është një nga trajnerët më ekspertë në Shqipëri, shikoni 2 klubet e Superiores që duan Ilir Dajën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 13, 2020 | 22:38


Është një nga trajnerët më ekspertë në Shqipëri, shikoni 2 klubet e Superiores që duan Ilir Dajën

Ilir Daja është një nga trajnerët më ekspertë të Kategorisë Superiore, kështu që ai është dëshirë e klubeve të mëdha që duan të jenë të suksesshëm.ILIR DAJA

Ashtu si në janar, edhe në verë thuhet se ka derbi mes dy klubeve të kryeqytetit për të rrëmbyer trajnerin 53-vjeçar. Nga ajo që po ndodh, për momentin thuhet se trajneri i Skënderbeut është më pranë Partizanit.

Emri i Dajës u përfol edhe për stolin e Shkëndijës së Tetovës, por kuqezinjtë nuk arritën që ta bindnin në fund.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com