Erzeni, katër titullarët e sezonit të shkuar konfirmojnë largimin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 25, 2022 | 18:24


Erzeni, katër titullarët e sezonit të shkuar konfirmojnë largimin

Ersil Ymeri, Xhulio Mehmeti, Albi Xhebrahimi dhe Dit Beci nuk do të jenë pjesë e Erzenit për sezonin e ardhshëm.

Erzeni

Lajmin e kanë bërë me dije vetë lojtarët me anë të një postimi në faqet e tyre në “Facebook”, ku konfirmojnë largimin nga skuadra shijakase.

294861481_436077711886366_5363957268416431303_n

295305147_782299316258726_427380552752726013_n

294890151_462467765350958_8921974121390514816_n

Të katërt futbollistët kanë falënderuar klubin dhe tifozerinë dhe tashmë secili është në kërkim të një skuadre për sezonin e ardhshëm.

PANORAMASPORT.AL