Erjona Sulejmani i lë pak vend imagjinatës, “çmend” ndjekësit me gjoksin shpërthyes dhe të pasmet…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 11, 2020 | 23:43


Erjona Sulejmani i lë pak vend imagjinatës, “çmend” ndjekësit me gjoksin shpërthyes dhe të pasmet…

Një “selfie”… shpërthyese! Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kostum.

erjona sulejmani0

Në foton e kapur gjatë pushimeve në Ishujt Kanarie, shpalos një dekolte seksi që ka bërë të emocionohen fansat.

Bukuroshja shqiptare njihet për format e saj bombastike, të cilat shpesh nuk nguron t’i ekspozojë në rrjetet sociale, ku tërheq vëmendjen e të gjithëve.

erjona sul;ejmani

Gjithashtu në profilin e Erjonës nuk mungojnë as fotot provokuese, që i lënë pak vend imagjinatës, siç ishin të fundit, ku ajo postonte foto të trupit dhe vëmendjen e tërhiqte gjoksi shpërthyes dhe të pasmet bombastike.

erjonaa sulejmani

eRJONA

Erjona999

Erjona22

Erjona2

Erjona Sulejmani

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com