Eriksen dhe Sabrina, çifti që pritet të pushtojë… Milanon

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 28, 2020 | 19:06

Bota FB Gossip Seria A Të fundit

Eriksen dhe Sabrina, çifti që pritet të pushtojë… Milanon

Kristian Eriksen është lojtari më i ri i Interit. Mesfushori danez mbërriti dje në Milano së bashku me gruan e tij, Sabrina. Të dy kanë edhe një djalë të vogël me emrin Alfred. 

NINTCHDBPICT000527751875

Çifti është njohur në vitin 2012, që atëherë nuk janë ndarë nga njëri-tjetri. Edhe pse jo të njohur për jetën e tyre private, Eriksen dhe Sabrina nuk do të jetojnë një jetë të qetë në qytetin e modës.

dcx-53242094-20191003053600 278DE48900000578-3038554-image-m-3_1429025115721 278DE47E00000578-3038554-image-m-4_1429025139820 Sabrina-Kvist-Jensen-2-800-445

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com